#شعبه حضوری مون با هماهنگی قبلی هر روز حتی تعطیلات و جمعه ها _کارگر جنوبی_ شهر فرش_طبقه ۱_واحد ۳۳#

انواع عدسی نشکن
آموزشی و درمانی

ممکن است شما نیز نام عدسی نشکن را شنیده باشید، اما اطلاعات چندانی در خصوص آن نداشته باشید. آیا واقعا عدسی‌های نشکن مقاومت بالایی دارند؟ آیا می‌توان از آنها برای شرایط خاص و سخت استفاده کرد؟ این‌ها سوالاتی هستند که شاید شما هم در موردشان کنجکاو باشید.

(ادامه مطلب)
عدسی نیمه فشرده
آموزشی و درمانی

عدسی‌ها را می‌توان بر اساس مشخصات مختلفی که دارند در دسته‌بندی‌های جداگانه‌ای قرار داد. یکی از دسته‌بندی‌های بسیار مهم عدسی‌ها، براساس ضریب شکست آنها است. عدسی‌ها از نظر ضریب شکست انواع مختلفی دارند که آنها را برای کاربردی مشخص مناسب می‌کند.

(ادامه مطلب)
عدسی فتوکرومیک
آموزشی و درمانی

عدسی‌های بسیار متنوع و زیادی در بازار وجود دارند که هر کدام مشخصه‌های خاصی دارند. شناخت انواع عدسی‌ها باعث می‌شود که در مواقع مورد نیاز افراد بتوانند تصمیم بهتری را بگیرند. عدسی فتوکرومیک یکی از انواع عدسی است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. به خصوص برای افرادی که هم در خارج از منزل و هم داخل منزل و محیط بسته به عینک نیاز دارند.

(ادامه مطلب)
بلاگ - دکترعینک
آموزشی و درمانی

عدسی بخش بسیار مهم و تاثیرگذار در هر عینکی است. درواقع هر آن چیزی که از پشت عینک توسط فرد مشاهده می‌شود، حاصل تصویری است که عدسی برای چشم‌های او ایجاد می‌کند. پس انتخاب عدسی مناسب و باکیفیت قطعا روی کیفیت دید تاثیر زیادی دارد.

(ادامه مطلب)
بهترین مارک عینک
آموزشی و درمانی

در زمان خرید و تهیه عینک، پارامتر‌های مختلفی وجود دارند که باید به آنها توجه کرد و با اولویت‌بندی این ویژگی‌ها، خرید مناسبی را انجام داد. یکی از مواردی که بسیاری از افراد به آن توجه ویژه‌ای دارند، مارک و برند و عدسی برای عینک طبی است.

(ادامه مطلب)
بخار کردن عینک
آموزشی و درمانی

استفاده مداوم از عینک برای بسیاری از افراد ضروری بوده و حتی بسیاری از افراد بدون عینک نمی‌توانند به فعالیت‌های عادی روزانه خود مشغول باشند. یکی از مشکلات رایجی که برای افراد دارای عینک به وجود می‌آید، بخار کردن شیشه عینک است.

(ادامه مطلب)
بهترین عدسی
آموزشی و درمانی

مهم‌ترین بخش هر عینکی عدسی آن است؛ درواقع شما با کمک این بخش است که می‌توانید دیدی بهتر و شفاف‌تر را تجربه کنید. بنابراین انتخاب عدسی مناسب و باکیفیت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. همه افراد تمایل دارند که از عدسی‌های خوب و درجه یکی استفاده کنند که دید بسیار خوبی را در اختیار آن‌ها قرار دهد. بنابراین شناخت بهترین عدسی عینک طبی برای دیدی بدون مشکل مهم است.

(ادامه مطلب)
انواع عینک طبی
آموزشی و درمانی

در زمان خرید و سفارش عینک، یکی از مهم‌ترین مواردی که باید به آن دقت شود، نوع شیشه و عدسی عینک است. این موضوع به خصوص برای عینک های طبی اهمیت ویژه‌ای دارد. خوشبختانه امروزه عدسی‌های مختلف با ویژگی‌های متفاوتی در دسترس هستند که هر فرد با توجه به نیاز و شرایط خود، این امکان را دارد که از عدسی مناسب چشمان خود استفاده کنید.

(ادامه مطلب)
لنزهای تماسی
آموزشی و درمانی

همه افرادی که از لنز تماسی استفاده می‌کنند اعتقاد دارند که لنز در بسیاری موارد بهتر از عینک عمل می‌کند. بخصوص اگر لنز راحت باشد و فرد به هیچ عنوان وجود آن را در چشم خود احساس نکند.

(ادامه مطلب)
عینک پلاریزه
آموزشی و درمانی

عینک آفتابی پلاریزه همیشه مورد توجه افرادی بوده است که زمان زیادی را در نزدیکی آب میگذرانند. به این دلیل که عدسی های پلاریزه، بازتاب اضافی نور ازسطح آب را نسبت به دیگر نوع های عدسی، بهتر جذب میکنند.

(ادامه مطلب)

سرعت کند است !

برای داشتن تجربه وبگردی بهتر ، در صورتی که از VPN استفاده میکنید، آنرا خاموش کنید.