#شعبه حضوری مون از 10 تا 20 هر روز حتی تعطیلات و جمعه ها _کارگر جنوبی_ شهر فرش_طبقه ۱_واحد ۳۳#

نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان - دکترعینک

نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان هر ساله تعداد زیادی دانشجو از سراسر ایران را پذیرش می‌کند. اما روال ثبت‌نام و پذیرش این دانشگاه، کمی متفاوت‌تر از دیگر دانشگاه‌های کشور است. به طور مثال نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان اهمیت بالایی دارد و یکی از شرایط اصلی پذیرش دانشجوهای علاقه‌مند به حضور در این دانشگاه، همین مورد است.

در کنار این، استانداردهای سلامتی پزشکی دیگری نیز وجود دارند که ما در این مقاله به بررسی نمره چشم برای پذیرش در این دانشگاه خواهیم پرداخت.

پس اگر به دنبال اطلاعات تکمیلی در این خصوص هستید، ادامه این مطلب را از دست ندهید.

نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان باید چگونه باشد؟

همان‌طور که می‌دانید دانشگاه فرهنگیان هر ساله مقصد بسیاری از دانشجویانی است که به شغل معلمی و آموزش علاقه زیادی دارند. اما برخی شرایط این دانشگاه فرهنگیان برای دانشجویان قبل از ورود به این دانشگاه، نگرانی‌هایی را به وجود آورده است.

یکی از مهم‌ترین این نگرانی‌ها، تعیین نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان است که دانشجویان همواره به دنبال اطلاعاتی در این باره هستند.

معاینات پزشکی، روندی عادی در پذیرش این دانشگاه به حساب می‌آید و این شامل معاینه کلی فرد برای اطمینان از سلامت کامل او است.

چشم، به عنوان بخش مهمی از بدن انسان، تاثیر به‌سزایی بر فعالیت‌های روزمره انسان دارد و قطعا برای کسانی که قصد دارند در حوزه آموزش فعالیت کنند، این عضو نقش تعیین‌کننده هم دارد. بنابراین باید سلامت این عضو مهم از بدن برای دانشجویان این دانشگاه تایید شده و در صورت داشتن هر نوع مشکلی، راه‌حل مناسبی توصیه شود.

نکته مهم این است که اگر شما در هر مرحله از معاینات رد شوید، پذیرش شما با مشکل روبه‌رو خواهد شد و نمی‌توانید به ادامه روند ثبت نام خود بپردازید. حتی اگر بقیه مراحل را هم با موفقیت پشت سر بگذارید.

حال می‌خواهیم به طور دقیق بررسی کنیم که معاینات چشمی و نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان به چه صورت است. با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان

معاینات چشمی دانشگاه فرهنگیان

همانطور که اشاره شد، معاینات چشمی و دیگر معاینات پزشکی، جزو روند اصلی پذیرش این دانشگاه هستند. اما این معاینات چگونه صورت می‌گیرند و معیار پذیرش چیست؟ در ادامه ما به بخش چشمی این معاینات می‌پردازیم و می‌خواهیم شما را با روند آن آشنا کنیم و مشخص کنیم چه نوع تست‌ها و معایناتی روی چشم فرد صورت می‌گیرد.

آگاهی از این موارد پیش از داوطلب شدن  برای این پذیرش در این مرکز، می‌تواند شما را چندین گام جلو بیندازد.

نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان باید چند باشد؟

اولین و شاید پردغدغه‌ترین بخش معاینات چشم این مرکز برای افراد داوطلب، نمره چشم است.

در اولین قدم، قدرت بینایی شما توسط پزشکی متخصص مورد سنجش قرار می‌گیرد. استانداردی که برای پذیرش در این دانشگاه از نظر نمره چشم به عنوان معیار قرار داده شده است، نمره یک چشم ۱۰/۱۰ است. همچنین باید در مجموع، نمره دو چشم به عدد ۲۰/۱۶ برسد.

اما بسیاری از افراد به طور طبیعی چنین نمره چشمی را ندارند و البته جای نگرانی نیست و این دانشگاه معیار دیگری را هم در نظر گرفته که طبق آن نمره چشم شما بعد از اصلاح و قرارگیری عینک یا لنز‌های تماسی، باید به همان میزان گفته شده در بالا که برای چشمان بدون عینک در نظر گرفته شده است، برسد.

مجددا یادآوری میکنیم که حتی اگر یکی از شرایط را نداشته باشید و در معاینه، نمره مناسبی کسب نکنید، نمی‌توانید در این دانشگاه پذیرفته شوید.

ملاک نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان چیست؟

نقوص میدان دید

پس از بررسی نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان، بحث نقوص احتمالی میدان دید هم مطرح می‌شود.

با توجه به حساسیت این موضوع که شغل شما رابطه مستقیمی با چشمانتان دارد، شما از این نظر هم باید کاملا بدون مشکل باشید.

منظور از نقوص میدان دید، مشکلاتی است که نحوه بینایی شما و محدوده تحت نظارت شما را با محدودیت مواجه می‌کند و هر عاملی از این دست، در پذیرش شما مشکل‌زا خواهد بود. اگر بخواهیم مثالی از این نقص‌ها را بیان کنیم، رایج‌ترین آن‌ها انحراف دید است که چه در یک چشم یا هر دو چشم باشد، شما صلاحیت لازم را نخواهید داشت و باید به فکر اصلاح مشکل خود باشید.

دوربینی شدید و نیستاگموس هر دو چشم

از دیگر مواردی که در روند معاینات چشم این مرکز مهم است، عدم دوربینی شدید در هر دو چشم فرد است. زیرا این نوع دوربینی‌ها معمولا غیرقابل درمان هستند و به همین دلیل پذیرش این دانشجویان امکان‌پذیر نیست.

همچنین نیستاگموس که به پرش و چرخش غیرارادی چشم اشاره دارد، مشکلی است که در صورت مبتلا بودن فرد به آن، از پذیرش او جلوگیری می‌شود.

نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان - دکترعینک

کور رنگی

کور رنگی مشکلی است که مربوط به تشخیص رنگ می‌شود و چندین درجه دارد که در شدیدترین نوع آن، فرد قادر به دیدن هیچ رنگی نیست. اما آیا در تمامی موارد، افراد کور رنگ از پذیرش در این مرکز محروم می‌شوند؟

برای تدریس در مقاطع ابتدایی که به شناخت رنگ‌ها و تشخیص آن‌ها نیازی مبرم وجود دارد، این مشکل می‌تواند فرد را از پذیرفته شدن محروم کند.

همچنین رشته‌های هنری و رشته‌هایی که به رنگ‌ها و شناخت آن‌ها وابسته هستند هم جزو موارد ممنوعه برای چنین افرادی به حساب می‌آیند. اما مابقی رشته‌ها، محدودیتی را شامل این افراد نخواهد کرد. گرچه نوع و میزان این عارضه نیز تعیین کننده است.

نابینایی

با توجه به مصوبه شورای پزشکی، در صورت نابینایی، فرد صلاحیت لازم برای ادامه فعالیت خود در این دانشگاه را ندارد.

این نابینایی حتی در یک چشم هم می‌تواند مشکل ساز شود و روند پذیرش را با مشکل مواجه کند.

بنابراین اگر شما دچار نابینایی در حتی یک چشم خود هستید، بهتر است یا مسیر خود را تغییر داده یا به طرق دیگر سعی بر وارد شدن به حوزه تدریس کنید.

نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان باید چند باشد؟

کلام پایانی

در این مقاله سعی کردیم در رابطه با موارد پزشکی و پذیرش دانشگاه فرهنگیان صحبت کنیم. نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان در کنار دیگر معاینات چشمی، اهمیت بالایی دارد و اگر شما قصد ادامه تحصیل در این دانشگاه را دارید، بهتر است حتما پیش از اقدامات مربوطه، از شرایط پذیرشی این مرکز اطلاعات کافی را به دست آورید.

اگر شما دارای ضعف یا مشکلات بینایی خاصی هستید، ممکن است بتوانید قبل از هرگونه معاینه پزشکی، آن را برطرف کنید. این البته مستلزم آگاهی و شناخت شما از چنین معایناتی است.

شناخت ضعف‌هایی که می‌تواند جلوی پذیرش شما را بگیرد هم می‌تواند در زمان مناسب به شما کمک کند که در صورتی که این مشکلات قابل حل نباشند، از صرف کردن زمان و هزینه جلوگیری کنید.

به هر ترتیب تدریس و معلمی، شرایطی خاص را در زمینه‌های متفاوت می‌طلبد که سلامت چشمان هم یکی از این شرایط است.

سوالات متداول

معاینات مربوط به تعیین نمره چشم دانشگاه فرهنگیان، در چه مراکزی صورت می‌گیرد؟

تمامی معاینات مربوط به تایید سلامت کلی بدن داوطلب، در مراکز و درمانگاه‌های فرهنگیان صورت می‌گیرد. بعد از درخواست اولیه، نامه معرفی شما برای این مراکز صادر شده و شما باید به مراکزی که دانشگاه فرهنگیان آن‌ها را معرفی کرده و مورد تایید آن‌ها است مراجعه کنید.

دلیل معاینات پزشکی برای دانشگاه فرهنگیان چیست؟

افراد علاقه‌مند به تدریس کردن و معلمی، طبق قانون باید شرایط فیزیکی و روحی مناسبی را داشته باشند که از بروز مشکلات بعدی جلوگیری شود. انجام چنین معایناتی نیز به همین منظور است که فرد از فیلتری مناسب قبل از ورود به عرصه تدریس عبور داده شود و در اواسط راه، اختلالی در روند نظام آموزشی ایجاد نکند.

اگر نمره چشم برای دانشگاه فرهنگیان به حد نصاب نرسد چه شرایطی پیش خواهد آمد؟

اگر نمره چشم شما بدون عینک، به حد ایده‌آل تعریف‌شده نرسد، شما باید از روش‌های دیگری مانند لنز، عینک یا حتی عمل لیزیک کمک بگیرید. در صورت رفع مشکل و رسیدن به حد مشخص‌شده، شما مشکلی را نخواهید داشت، اما اگر از این مرحله عبور نکنید، پذیرش شما به طور کلی لغو خواهد شد.

instagram dreynak.com

 

پست های اخیر

70 نظر

 • کاربر

  ستاره۱۶ خرداد ۱۴۰۲

  سلام.من قوز قرنیه دارم تازه لنز اسکلرال گرفتم ، بدون لنز دید واضحی ندارم ولی با لنز تقریبا اون علائم رو میتونم تا ۶ ۷ شایدم ۸ خط تشخیص بدم ، مشکلی نداره در مصاحبه اموزش پرورش؟

 • کاربر

  دکترعینک۱۷ خرداد ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیرنه اوکیه و میتونی قبول بشی

 • کاربر

  Z.h۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشیدمن دور را کمی تار میبینم اما اطرافم را واضح می بینم.آیا در مصاحبه دانشگاه فرهنگیان قبول میشم؟سپاس از زحمات شما.

 • کاربر

  دکترعینک۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

  سلام ودرود وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشهاگر با عینک یا لنز اصلاح بشه و به حداقل دید مورد نیار برسیذ بله حتما قبول میشین

 • کاربر

  بهار۲۸ فروردین ۱۴۰۲

  سلام خسته نباشید .من داخل صلبیه چشمم به خاطر خشکی چشم شدید رگ های زیادی به وجود اومده ولی از نظر دید هیچ مشکلی ندارم به نظرتون توی بینایی سنجی فرهنگیان به مشکل میخورم؟

 • کاربر

  دکترعینک۲۸ فروردین ۱۴۰۲

  سلام ودرود وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشهنه هیچ مشکلی نداره و قبول میشی

 • کاربر

  .. ۲۷ فروردین ۱۴۰۲

  سلام ببخشید اگه نمره چشما حدود یک باشع به نظر شما به حد نصاب میرسه؟ خیلی این موضوع نگرانی برام ایجاد کرده.

 • کاربر

  دکترعینک۲۷ فروردین ۱۴۰۲

  سلام ودرود وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشهاصلا ارتباطی به نمره ندارهشما باید با عینک دیدتون به حد نصاب برسه و نمره یک خیلی کمه و به حد نصاب میرسه

 • کاربر

  Ali۲۶ فروردین ۱۴۰۲

  سلام وفت بخیرمن معافیت پزشکی چشم دارم .اما چشم هام رو الان عمل کردم و بدون عینک عالی میبینم به نظرتون وضعیت چشم من رو قبول می‌کنند فرهنگیان

 • کاربر

  دکترعینک۲۶ فروردین ۱۴۰۲

  سلام ودرود وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشهبله قبول میکنن

 • کاربر

  فاطمه۱۴ فروردین ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیرچشم راستم تنبلی شدید داره که با عینک هم درست نمیبینم ولی چشم چپم مشکلی نداره و به طور کلی تو دید مشکلی ندارم آیا در معاینات پزشکی رد میشم؟

 • کاربر

  دکترعینک۱۵ فروردین ۱۴۰۲

  سلام فاطمه عزیزماگر میزان دید چشم تنبل با عینک ۶/۱۰ یا بیشتر باشه حتما قبول میشی

 • کاربر

  مهرعلیها۱۱ فروردین ۱۴۰۲

  سلام وقت بخیرمن چشم راستم خیلی خیلی کم به سمت بالا انحراف داره ولی خیلی کمهممکنه به خاطرش قبول نشم؟!

 • کاربر

  دکترعینک۱۲ فروردین ۱۴۰۲

  سلام و درودسال نو مبارکاگر دیدش خوب باشه قبول میشی

 • کاربر

  علی۰۹ فروردین ۱۴۰۲

  سلام دکتر خسته نباشید . سال نو مبارک . من آستیگمات دارم اما چشام با عینک هردو 9/10 هست ایا می تونم قبول بشم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

 • کاربر

  دکترعینک۱۲ فروردین ۱۴۰۲

  سلام علی عزیزم سال نوت مبارکبله حتما از نظر چشمی قبول میشی

 • کاربر

  حسین محمدی ۱۹ اسفند ۱۴۰۱

  سلام آقای دکتربا سهمیه ۳ درصد معلولیت هم برم باید اون اندازه ۲۰/۱۶ باید داشته باشم ؟یعنی بین معلول بینایی و سالم هیچ تفاوتی نیست؟

 • کاربر

  دکترعینک۱۹ اسفند ۱۴۰۱

  حسین عزیز من یه زمانی خودم تاییدیه دانشگاه فرهنگیان البرز بودماون موقع بعد از معاینات درصورتی که موارد خاصی مثل شما مطرح میشد ارجاع داده میشد به کمیسیون و بعدش تصمیم به تایید یا رد میگرفتناما معمولا تایید نمیکردن

 • کاربر

  سارا ۱۸ اسفند ۱۴۰۱

  سلام و وقت بخیر من چشم چپم رو پیوند قرنیه کردم و با عینک ۷ دهم دید داره و چشم راستم هم با لنز ۸ دهم دید داره ک سر جمع ۱۵ دهم میشن ایا در استخدامی اموزش پروزش رد میشم ؟

 • کاربر

  دکترعینک۱۹ اسفند ۱۴۰۱

  سلام ودرود وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه سارای عزیزبرای برخی چایه ها قبول میکنن اما برخی دیمه باید ۱۶/۱۰باشه مجموع دوچشم

 • کاربر

  حسین۱۸ اسفند ۱۴۰۱

  سلام آقای دکترمن شماره چشمم بالاست یعنی تو آخرین عینک شماره چشم هر کدوم ۱۶/۵۰ هستشسهمیه معلولیت از این بابت از بهزیستی دارمسوال ام اینه که تو معاینه چشم این حد دید واسه معلولین بینایی هم صدق میکنه؟بعد چون شهر من سهمیه معلول نداره با سهمیه آزاد برم وضعیتم چطوره؟

 • کاربر

  دکترعینک۱۹ اسفند ۱۴۰۱

  سلام ودرود وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشهبابد دید به حد کافی باشه وگرنه قبول نمی کنن

 • کاربر

  رحمانی۱۷ بهمن ۱۴۰۱

  سلاممن چشمم خیلیی ضعیفه دکتر گفت تنبلی چشم داری و قابل درمان نیستاما با عینک خیلی خوب میبینم ولی بدون عینک خیلی بد میبینمایا واسه مصاحبه فرهنیگان با این شرایط رد میشم

 • کاربر

  دکترعینک۱۸ بهمن ۱۴۰۱

  سلام و درود وقتتون بخیراگر مجموع دید دوچشم با عینک یا لنز بالاتر از 16/10 باشه قبول میشین(دید بدون عینک و لنز مهم نیست)

 • کاربر

  محمد۰۵ بهمن ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر اصلاح نزدیک بینی شدید رو با لنز قبول میکنن یا فقط اصلاح ضعیفی با عینک مورد قبوله فرهنگیانه؟

 • کاربر

  دکترعینک۰۶ بهمن ۱۴۰۱

  سلام ودرود وقتتون بخیربا لنز هم مورد تایید هست

 • کاربر

  یگانه ۰۱ بهمن ۱۴۰۱

  سلام ببخشید منظورتون از میزان دید با عینک ۱۶ و نیم یعنی چی من جفت چشمام ۱. ۲۵ هست اما متوجه منظور شما نمیشم یعنی چی قدرت دید ۱۶ و نیم

 • کاربر

  دکترعینک۰۲ بهمن ۱۴۰۱

  سلام منظور اینه با هر چشم حداقل 8 خط از چارت بینایی رو باید بتونید جواب بدین

 • کاربر

  مینا۲۹ دی ۱۴۰۱

  با سلام‌من قوز قرنیه دارم.دور رو تار میبینم.یک چشمم نیاز به پیوند قرنیه داره.ولی دکتر گفته فعلا بالنز میتونم دید خوبی داشته باشم آیا توآزمون استخدامی قبول میشم؟

 • کاربر

  سیده ام البنین حسینی زاده ۲۵ دی ۱۴۰۱

  سلام ،وقت بخیرمن چشم سمت راستم صفر هستو چشم سمت چپم ۵ ،آیا قبول میشم .اگر با عینک درست باشه

 • کاربر

  دکترعینک۲۶ دی ۱۴۰۱

  سلام سیده خانمبه نمره ارتباطی ندارهاگر دید خوبی داشته باشه(حداقل 16/20 مجموع دو چشم) قبول میین حتی نمره 10 هم باشه

 • کاربر

  علی۲۱ دی ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیربا دید ۱۰ از ۱۰ چشم راست و دید ۳.۵ از ۱۰ چشم چپ میتونم در دندانپزشکی تحصیل و کار کنم ؟

 • کاربر

  دکترعینک۲۵ دی ۱۴۰۱

  سلام ودروداگر از نظر حرفه ای منظورتونه باید بگم کمی در درک دید عمق مشکل دارید و کامل نیست اما امکان کر وجود داره

 • کاربر

  بنیامین۲۰ دی ۱۴۰۱

  سلام. من نزدیک بین هستم و دور رو بدون عینک نمیتونم خوب ببینم و نمره چشمم هر کدوم ۲هست مشکلی در مصاحبه فرهنگیان پیش میاد؟لطفا جواب بدین

 • کاربر

  دکترعینک۲۰ دی ۱۴۰۱

  سلام ودرود وقت بخیر امیدوارم حالتون خوب باشهاگر باعینک دیدتون کامل هست هیچ مشکلی نیست

 • کاربر

  محمدرضا۰۷ آذر ۱۴۰۱

  سلام لطفاً جواب بدین من نزدیک بین مادر زاد هستم بنظرتون دانشگاه فرهنگیان رد میشم من چیز ها رو از نزدیک میبینم از دور چیز ها رو خوب نمبینم

 • کاربر

  دکترعینک۰۷ آذر ۱۴۰۱

  سلام درود وقتتون بخیربستگی داره چقدر هست حد بینایی تون در دور

 • کاربر

  امیرعلی۰۳ آذر ۱۴۰۱

  من از نیروهای،تبدیل وضعیت هستم چشم چپ برام زد ۹ ودهم آیا من رد میشم

 • کاربر

  دکترعینک۰۳ آذر ۱۴۰۱

  سلام امیر علی عزیزمقبول میشی انشالله

 • کاربر

  عععع۲۳ آبان ۱۴۰۱

  بت چشم چپ می‌توان دانشگاه قبول شد

 • کاربر

  دکترعینک۲۳ آبان ۱۴۰۱

  سلامچشم چپ منظورتون چشم منحرف هست؟

 • کاربر

  سارا ۲۱ آبان ۱۴۰۱

  سلامآقا من فرهنگیان قبول شدم خو الان معاینات ثانویه رو داریم خو یه چشمم ۶ یکی دیگه ۷ آستیگماتمم ۲ هست به نظرتون رد میشم ؟

 • کاربر

  دکترعینک۲۲ آبان ۱۴۰۱

  سلام سارای عزیزمخیلی خوشحالم وبهت تبریک میگمبستگی به نمره ندارهاگر با هر نمره ای دید خوبی (حداقل) رو داشته باشی قبول میشی

 • کاربر

  سیاره۱۷ آبان ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر، برای معاینه پزشکی چشم فرهنگیان، من مصاحبه هارو قبول شدم و الان کارای استخدامیمو انجام میدم، یه چشمم 5.5 ضعیفه با 0.5 استیگمات و یکی دیگه 3.75 ضعیفی داره با 2.75 استیگمات اما دیدم با عینک کامله و تازه شیشه عینکمو عوض کردمبخاطر ضعیفی بالا ممکنه مشکل پیش بیاد؟ یا اگه دیدم با عینک خوب باشهدیگه هیچ مشکلی نیست؟ خیلی نگرانم لطفا جواب بدید

 • کاربر

  دکترعینک۱۹ آبان ۱۴۰۱

  سلام سیارهبله از نظر چشمی قبول هستین

 • کاربر

  Erfan۱۴ آبان ۱۴۰۱

  با سلامنمره چشم چپ 9/10 و چشم راستم 4/10 با عینک میباشد... آیا در معاینه طب کار برای استخدامی رشته پزشکی عمومی رد میشم؟؟؟کنکوری هستملطفا"جواب بدید

 • کاربر

  دکترعینک۱۵ آبان ۱۴۰۱

  سلام عرفان عزیزموقت بخیرنه اصلا برای ورودی به پزشکی رد نمیشی و ارتباطی به قبولی نداره میزان بیناییدرساتو خوب بخون که به همکار خوبی مثل شما نیاز داریم :)حتما خبر قبولیت رو بده که خیلی خوشحال میشیم

 • کاربر

  Sima۳۰ مهر ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر...در صورتی که شبکیه یکی از چشم ها آسیب دیده باشه و چشم دچار تاری دید باشه چطور؟

 • کاربر

  دکترعینک۰۴ آبان ۱۴۰۱

  سلام سیما عزیزاگر دید چشمتون به حد نصاب برسه مشکلی نداره وقبول میشین

 • کاربر

  فاطمه۲۰ مهر ۱۴۰۱

  سلام من نمره چشام یکی نیم هست یکی دیگه هفتادو پنج قبول میشم؟

 • کاربر

  دکترعینک۲۱ مهر ۱۴۰۱

  سلام فاطمه جانوقت بخیرنمره مطرح نیست ومیزان دید مطرحهشما انشالله قبول میشین از لحاظ بینایی

 • کاربر

  نسترن ۱۹ مهر ۱۴۰۱

  سلاموقت بخیرمن شماره چشامام ۲ هستبا عینک چشم سمت راست ۱۰/۱۰و چشم سمت چپ ۴/۱۰(تنبلی چشم دارم)احتمال قبولی تو دانشگاه فرهنگیان هست؟؟

 • کاربر

  دکترعینک۲۱ مهر ۱۴۰۱

  سلام نسترین عزیز :)امیدوارم حالت خوب باشهباید 16 دهم باشیمعمولا کسایی که مثل شما هستن بعد از معاینه میرن کمیسیون مجدد واحتمال قبولی در برخی از مقاطع وجود داره

 • کاربر

  مریم۱۰ مهر ۱۴۰۱

  من نمره چشم یکی ۴.۵ و یکی ۳.۵ رد میشم??

 • کاربر

  دکترعینک۱۱ مهر ۱۴۰۱

  سلام مریم عزیزاگر میزان دیدتون با عینک مجموعه 16/20 هست قبول میشین و ارتباطی به نمره چشمتون نداره

 • کاربر

  mahdi۰۵ مهر ۱۴۰۱

  سلام من آستیک ماتم یه چشمم با عینک 10 از 10 و یکی دیگه 6 از 10 هستش آیا رد میشم

 • کاربر

  دکترعینک۰۷ مهر ۱۴۰۱

  سلام مهدی عزیزبا این میزان دید از نظر چشم مورد تایید هستین

 • کاربر

  دکترعینک۰۷ مهر ۱۴۰۱

  سلام مهدی عزیزبا این میزان دید از نظر چشم مورد تایید هستین

 • کاربر

  مبینا۰۲ مهر ۱۴۰۱

  سلام خسته نباشیدمن عینکی هستم هردوچشم های من ضعیف هستش نمره ی یکی ازچشم هام ۲هستش ویکی دیگه اش هم ۳ هستش می خواستم بدونم من توی مصاحبه ی دانشگاه فرهنگیان ردمیشم؟؟؟

 • کاربر

  دکترعینک۰۷ مهر ۱۴۰۱

  سلام مبینای عزیزنمره مطرح نیست ومیزان دید ملاک هستفکر میکنم با این نمره چشم شما قبول میشین

 • کاربر

  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

  کاش این سخت گیری ها جای دیگری بود ،یک معلم کم بینا یا نابینا خیلی بهتر نمی‌تواند به امثال خود کمک کند ،چون لز ابتدا با این خط بریل آشنا شده و دلسوزانه تر با بچهایی لز تیپ خود برخورد دارد در ثانی دانش آموز نابینا وقتی با معلم نابینا درس می‌خواند کلی انگیزه میگرد برای درس خواندن

 • کاربر

  دکترعینک۱۴ شهریور ۱۴۰۱

  بله کاملا درستهاما قانون هست و بدون این موارد پذیرش نمی کنن

 • کاربر

  الهه ناز۰۲ شهریور ۱۴۰۱

  سلام من آستیگماتیسم بالایی دارم یکی ۴.۵ و یکی دیگه ۴ با این نمره امکان قبولی دارم؟دید با عینک مهمه فقط؟

 • کاربر

  دکترعینک۰۳ شهریور ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیربله فقط دید با عینک مهمه و اینکه نمره تون چند هست اهمیتی نداره

 • کاربر

  محمد۰۱ شهریور ۱۴۰۱

  ایا با یک چشم سالم ویک چشم تنبل قبول میشی

 • کاربر

  دکترعینک۰۱ شهریور ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیربستگی به میزان تنبلی دارهاگر مجموع دو. چشم با عینک 16/20 باشه بله قبول میشین

 • کاربر

  Zahra۳۱ مرداد ۱۴۰۱

  سلام ایا این درسته که بخاطر ضعیفیه چشم ـاز مصاحبه ردت کنن؟

 • کاربر

  دکترعینک۳۱ مرداد ۱۴۰۱

  سلام وقتتون بخیر ????اگر میزان دیدتون با عینک به حداقل مقدار مورد نیاز نرسه بله تایید نمیشین

 • کاربر

  سعیدی۲۲ مرداد ۱۴۰۱

  سلام من الان نمره چشم 8 هست میتونم مصاحبه رو قبول شم؟ آستیگماتم 2 هست یکیش و یکی 1.5

 • کاربر

  دکترعینک۲۵ مرداد ۱۴۰۱

  سلام وقتتون بخیر امیدوارم حالتون خوب باشهنمره آستیگمات با میزان دید فرق داره اگر که با عینکتون حداقل دید مورد نیاز رو دارید(میزان نمره مهم نیست) قبول میشین انشالله

پیامی بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند

سرعت کند است !

برای داشتن تجربه وبگردی بهتر ، در صورتی که از VPN استفاده میکنید، آنرا خاموش کنید.