معرفی 10 چشم پزشک کودکان در تهران با نشانی مطب و تلفن

شرایط کودکان در خصوص بهداشت و سلامت بدن با بزرگسالان متفاوت است. به همین دلیل اگر برای مثال بینایی یا سلامت چشم آنان دچار مشکل شود، به چشم پزشک کودکان نیاز داریم. دکتر عینک در این مطلب فهرستی از چشم پزشکان اطفال را برای شما آماده کرده است. لازم به توضیح است که این فهرست مربوط به شهر تهران است. امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم اطلاعاتی در خصوص چشم پزشکان کودکان در شهرهای بزرگ دیگر را فراهم کنیم.

چرا چشم پزشک کودکان با بزرگسالان متفاوت است؟

از مرحله نوزادی تا کودکی و نوجوانی، تمام اعضای بدن در حال رشد و تکمیل است. دوران نوزادی از این نظر دوارن حساسی است زیرا بسیاری از اندام‌ها، توانایی‌ها و ادراکات پس از تولد رشد می‌کند و تکمیل می‌شود. چشم و بینایی نیز یکی از آن موارد حساس است که حتی در نوزادان نسبت به کودکان شرایط خاص خود را دارد. کودکان نیز در سنین رشد هستند. بنابراین شرایط منحصربه‌فردی دارند که با بزرگسالان متفاوت است.

از سوی دیگر روحیه کودکان و اضطرابی که در اثر بیماری، ناتوانی و هر اختلالی ایجاد می‌شود، بر آنان تأثیرات عمیق دارد. مرکز درمانی و متخصصی که با کودکان و سلامت و درمان آنان سروکار دارد، باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد. منظور از چشم پزشک متخصص کودکان کسی نیست که تنها بر وضعیت جسمی و در حال رشد کودکان اشراف داشته باشد، بلکه لازم است بتواند با کودک تحت معاینه و درمان به مناسب‌ترین شکل رفتار کند. تجهیزات موجود در مرکز درمانی نیز باید با شرایط درمان کودکان تناسب داشته باشد. اکنون شما را با ده چشم پزشک کودکان آشنا می‌کنیم.

چشم پزشک کودکان

1.     دکتر امید صالح‌پور

یکی از عمده‌ترین مشکلات چشم کودکان انحراف چشم است. دکتر صالح‌پور متخصص چشم (افتالمولوژی) است که مدرک فوق تخصص خود را در زمینه انحراف چشم و چشم‌پزشکی کودکان دریافت کرده است. این چشم پزشک کودکان در بیمارستان تخصصی چشم پزشکی نگاه فعالیت می‌کند. اطلاعات دسترسی به این چشم پزشک کودکان به این ترتیب است:

نشانی بیمارستان نگاه:

خیابان شریعتی، تقاطع اتوبان همت، خیابان گل نبی، بیمارستان چشم پزشکی نگاه.

نشانی مطب:

خیابان شریعتی، بالاتر از حسینیه ارشاد، ابتدای خیابان قبا، پلاک 12، واحد 4.

تلفن جهت دریافت نوبت در بیمارستان نگاه:

91311432

2.     دکتر رضا اسدی

دکتر رضا اسدی متخصص چشم و فوق تخصص انحراف چشم و چشم پزشکی اطفال است. این چشم پزشک کودکان همه روزه عصرها به جز روزهای سه‌شنبه و پنجشنبه در مطب خود حضور دارد.

نشانی:

تهران، خیابان ملاصدرا، بین خیابان شیخ‌بهایی و شیراز، پلاک 109، طبقه اول.

تلفن:

88056681

3.     دکتر صدیقه چینی چیان

دکتر صدیقه چینی چیان چشم پزشک کودکان در حال حاضر در محدوده پونک مطب دارد. شما می‌توانید در روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت 4 تا 7 عصر با مطب این چشم پزشک اطفال تماس بگیرید و نوبت دریافت کنید.

نشانی:

تهران، بلوار اشرفی اصفهانی، کوچه سوم، پلاک 6.

تلفن:

44430119

4.     دکتر علیرضا خداییانی

دکتر علیرضا خداییانی از پزشکان مجرب حوزه تخصصی چشم اطفال است. این چشم پزشک کودکان مدرک عمومی و تخصصی خود را از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی دریافت کرده است و دارای مدرک فوق تخصص جراحی و انحراف چشم کودکان از آمریکا است.

نشانی:

تهران، بلوار میرداماد، نبش خیابان نفت جنوبی، پلاک 268، طبقه دوم.

تلفن:

22268777

22265470

نشانی سایت برای دریافت نوبت اینترنتی:

www.kidseyedoctor.com

5.     دکتر محمدکریم نعمت اللهی

دکتر نعمت اللهی هم متخصص چشم بزرگسالان و هم چشم پزشک اطفال است. این چشم پزشک دارای مدرک فوق تخصص انحراف و چشم پزشکی کودکان است. می‌توانید از شنبه تا چهارشنبه با مطب این چشم پزشک تخصصی کودکان تماس بگیرید و نوبت دریافت کنید.

نشانی:

فلکه دوم صادقیه (آریاشهر)، خیابان آیت‌الله کاشانی، قبل از شهرزیبا، زیر پل آسیا، جنب عینک آسیا، پلاک 636.

تلفن:

42198604

44137686

مطب چشم پزشک کودکان

6.     دکتر فرامرز انوری

دکتر فرامرز انوری متخصص چشم و چشم پزشک کودکان است. شما می‌توانید به مطب این چشم پزشک اطفال از این طریق دسترسی یابید:

نشانی:

تهران، خیابان کریم‌خان زند، بین حافظ شمالی و خیابان ولی‌عصر، خیابان گلابی، ساختمان پزشکان 41.

تلفن:

88891258

7.     دکتر گیتا غیاثی

دکتر گیتا غیاثی، چشم پزشک کودکان، استرابیسم و آکلوپلاستی است. برای مراجعه به این چشم پزشک اطفال می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید:

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، بالاتر از بیمارستان دی، پلاک 5، طبقه 4.

شماره‌های تلفن:

88780796

09121964366

88657834

88657866

88796387

88675110

صفحه اینستاگرام دکترعینک

8.     دکتر علیرضا کشتکار جعفری

دکتر کشتکار جعفری فلوشیپ چشم پزشکی کودکان و انحراف چشم (استرابیسم) است. برای دسترسی به این چشم پزشک متخصص کودکان می‌توانید در عصر روزهای زوج به کلینیک نوین دیدگان به این نشانی مراجعه کنید:

تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه میرزا حسنی، پلاک 24.

تلفن:

42515

88703688

همچنین می‌توانید به کلینیک گاندی واقع در این نشانی مراجعه کنید:

تهران، خیابان گاندی، خیابان هفتم، پلاک 24.

تلفن:

88877172-9

 

9.     دکتر احمد عامری

دکتر عامری متخصص چشم‌پزشکی، فلوشیپ چشم‌پزشکی کودکان و انحراف چشم است. شما می‌توانید در بعدازظهر روزهای شنبه، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه از ساعت 3 تا 7 به مطب این چشم پزشک کودکان در محدوده خیابان وزرا مراجعه کنید.  مطب دکتر احمد عامری در حال حاضر واقع در این نشانی است:

تهران، خیابان وزرا (خالد اسلامبولی)، بالاتر از سینما آزادی، نبش کوچه یکم، مجتمع ستاره، طبقه 6، واحد 19.

تلفن:

88554379

88727086

10.                       دکتر عباس باقری لطف‌آباد

دکتر عباس باقری فلوشیپ چشم پزشکی کودکان و استرابیسم است. شما می‌توانید به این چشم پزشک کودکان در نشانی‌ زیر مراجعه کنید:

تهران، خیابان میرداماد، خیابان شانظری، پلاک 14، طبقه سوم.

تلفن:

26120953

همکاری کودک با چشم پزشک کودکان

سخن پایانی

اسامی و اطلاعات دسترسی ده چشم پزشک کودکان در تهران را تقدیم شما عزیزان کردیم. تلاش شده است این فهرست تا حد امکان مبتنی بر اطلاعات به‌روز شده و مورد اطمینان باشد. این ده چشم پزشک تخصصی کودکان از بهترین چشم پزشکان هستند که در شهر تهران مطب دارند. بر اساس نظرات مراجعان میزان رضایت از این پزشکان بالا بوده است و به سایر متقاضیان توصیه و پیشنهاد شده‌اند. در این مقاله تمرکز ما بر ارائه نشانی مطب‌ها بوده است اما برخی از این چشم پزشکان در بیمارستان‌های تخصصی چشم‌پزشکی نیز فعالیت می‌کنند.

چشم پزشک کودکان

پست های اخیر

تا کنون نظری در این باره ثبت نشده.

    پیامی بگذارید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند