#شعبه حضوری مون با هماهنگی قبلی هر روز حتی تعطیلات و جمعه ها _کارگر جنوبی_ شهر فرش_طبقه ۱_واحد ۳۳#

بهترین فریم مناسب صورت

انتخاب فریم متناسب با رنگ چشم، پوست ومو

رنگ پوست،رنگ چشم و رنگ مو

هنگام انتخاب عینک، شکل صورت تنها عاملی نیست که تعیین می کند کدام فریم برای صورت شما بهتر خواهد بود.انتخاب فریم متناسب با رنگ چشم ،پوست وموی شما هم موثراست.

 بهترین عینک باعث تکمیل رنگ چهره ، چشم و مو شما می شود.

 رنگ پوست

برای انتخاب یک فریم مناسب در نظر گرفتن رنگ پوست و انتخاب فریم متناسب با آن می‌تواند به زیبایی هر چه بیشترشما کمک شایانی نماید. بنابراین شناخت انواع رنگ پوست و فریم های متناسب با آن از اصول اولیه انتخاب یک فریم مناسب است. بطور کلی انواع رنگ پوست به سه دسته گرم،سرد و خنثی تقسیم بندی می شود. 

فریم مناسب صورت

انواع رنگ پوست

پوست های گرم دارای زمینه هلویی،طلایی وزرد می باشند. نمونه هایی از رنگ های فریم برای تن های گرم که بهترین هستند: شتری، خاکی، طلایی، مسی، هلویی، نارنجی، مرجانی، سفید، قرمز آتشین، آبی گرم و لاک پشتی.

پست های سرد دارای زمینه آبی، قرمز و صورتی می‌باشند.

برای رنگ های خنک و سرد، بهترین رنگ های قاب عینک؛ مشکی، نقره ای، گل رز، قهوه ای، آبی-خاکستری، آلویی، ارغوانی، صورتی، یشمی، آبی و  کهربایی تیره هستند.

پوست های خنثی هم چیزی مابین رنگ‌های گرم وسرد می‌باشند که انتخاب‌های آزادانه تری نسبت به بقیه دارند و می‌توانند انواع فریم‌ها را انتخاب کنند.

لازم به ذکر است داشتن پوستی تیره به معنای گرم بودن نیست و هر فردی که پوستی روشن دارد نیز دارای پوستی سرد نیست. در واقع ممکن است فردی با پوست روشن دارای رنگی گرم و فرد دیگری با پوست تیره دارای رنگی سرد باشد. ملاک تناژ زمینه ای پوست می‌باشد که در زیر ذکر گردیده است.

راه های تشخیص نوع رنگ پوست

۱) توجه به رنگ رگ‌های خونی مچ دست

اگر رگ های خونی آبی یا بنفش بنظر برسد رنگ پوست سرد است و اگر چنانچه رگ های خونی مچ دست سبز یا زیتونی بنظر برسند فرد رنگی پوستی گرم دارد.

۲)توجه به تغییرات رنگ پوست در زیر نور آفتاب

اگر پوست شما در زیر نور آفتاب بسوزد و قرمز رنگ شود دارای پوستی سرد هستید و اگر به رنگ طلایی یا قهوه‌ای تبدیل شود پوستی گرم دارید.

فریم مناسب رنگ چشم

انواع رنگ چشم و فریم‌های متناسب با آنها

 رنگ های چشم یک عنصر ثانویه در تعیین رنگ صورت  شما هستند.توجه به انتخاب فریم متناسب با رنگ چشم می‌تواند به جذابیت بیشتر شما کمک دوچندان نماید.

 

بهترین عینک برای چشم های آبی

برای چشم‌های آبی رنگ استفاده از فریم شیشه ای ساده یا طرح دار را پیشنهاد می‌کنیم.آبی کبالت هم گزینه دیگری است که ارزش امتحان کردن را دارد.

فریم های قهوه‌ای لاکپشتی هم از بهترین از بهترین انتخاب‌هایی است که می‌تواند به متفاوت شدن چهره‌‌تان کمک زیادی کند

بهترین عینک برای چشم های خاکستری

اگر چشمان شما خاکستری رنگ است بدانید که از متمایز ترین افراد در سراسر دنیا هستید و می‌توانید با  فریم شیشه‌ای خاکستری،آبی یا نقره ای جلب توجه بیشتری نمایید.

بهترین عینک برای چشم های سبز

از پرطرفدارترین رنگ های چشم طیف های مختلف سبز می‌باشد که تاثیر بسیار زیادی در زیبایی دارد.

برای انتخاب فریم خود بهترین گزینه‌ها قهوه‌ای،طلایی و بنفش می‌باشد.اگر احساس ماجراجویی و متفاوت بودن را دارید بهتر است که فریم سبز زمردی را هم امتحان کنید تا نگاه‌ها را به خود خیره نمایید.

بهترین عینک برای چشم های فندقی

چشم های فندقی یکی دیگر از چشم‌های جذاب هستند. تعداد بسیار زیادی از مردم دارای این رنگ چشم اند.کهربایی و صورتی از متناسب ترین رنگ‌ها برای تکمیل زیبایی این افراد اند.اگر به این رنگ‌ها علاقه زیادی ندارید شاید سبز و خاکستری تمایلتان را جلب کنند.

بهترین عینک برای چشم های قهوه ای

قهوه‌ای از رنگ‌های رایج چشم در سرزمین ماست.تعداد بسیار زیادی از رنگ‌ها وجود دارد که متناسب با این نوع چشم ها باشد.

سفید،مشکی وقهوه‌ای از بهترین فریم ها برای این چشم‌هاست.اگر می‌خواهید چهره‌ای گرم داشته باشید خلاقیت بیشتری به خرج دهید و از رنگ‌های طلایی،برنزی یا زیتونی استفاده نمایید.

فریم عینک

بهترین عینک برای چشم های قهوه ای تیره

ایا چشمانتان آنقدر تیره است که به سختی مردمک را تشخیص می‌دهید؟با یک فریم قهوه‌ای تیره موافقید؟

یا اصلا چرا نباید یک فریم نقره‌ای را برای تکمیل تضاد بین چشم و فریم خود استفاده کنید؟مطمئن باشید انتخاب تضادگونه شما باعث تایید دیگران خواهد شد.

 رنگ مو

 رنگ مو نیز گرم یا سرد محسوب می شود.

 رزگلد ، پلاتینیوم، آبی-سیاه، سفید ، جوـگندمی  و خاکستری - قهوه ای، خنک هستند. 

رنگ موهای گرم شامل بلوند طلایی، مشکی قهوه ای، قهوه ای طلایی و "خاکستری چرک " هستند.

قاب های عینک

 پس از مشخص شدن اینکه شما "گرم" یا "سرد" هستید،می‌توانید رنگ قاب‌های عینک را پیدا کنید که مناسب شما باشد. نمونه‌هایی از رنگ‌های فریم برای تن‌های گرم که بهترین هستند:

شتری، خاکی، طلایی، مسی، هلویی، نارنجی، مرجانی، سفید رنگ، قرمز آتشین، آبی گرم و لاک پشتی بلوند.

 برای رنگ‌های خنک و سرد، بهترین رنگ‌های قاب عینک: مشکی، نقره ای، گل رز، قهوه ای، آبی-خاکستری، آلویی، ارغوانی، صورتی، یشمی، آبی و کهربایی تیره هستند.

همچنین شما می توانید از عینک بدون فریم که به تازگی طرفداران بسیاری در جهان پیدا کرده استفاده کنید.

پست های اخیر

تا کنون نظری در این باره ثبت نشده.

    پیامی بگذارید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند

    سرعت کند است !

    برای داشتن تجربه وبگردی بهتر ، در صورتی که از VPN استفاده میکنید، آنرا خاموش کنید.