• مرتب سازی بر اساس:
show blocks helper
  

قیمت

 

جنسیت toggle

شکل فریم toggle

رنگ فریم toggle

نوع رنگ toggle

رنگ عدسی toggle

ضریب شکست toggle

جنس عدسی toggle

نوع عدسی toggle

نوع قاب toggle

جنس قاب toggle

جنس دسته toggle

نوع لولا toggle

شکل صورت toggle

نوع لنز تماسی toggle

زمان استفاده toggle

رنگ لنز چشم toggle

تن لنز toggle

درجه کیفی toggle

آبرسانی toggle

برند زایس

از کمپانی زایس با عنوان امپراتوری اپتیک یاد می‌شود. این شرکت آلمانی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات اپتیک با شهرت جهانی است که از سال 1846 توسط کارل زایس بنا نهاده شده است. زایس همچنین از نخستین دهه‌ی قرن بیستم به تولید عدسی پرداخته است. محصولات زایس شامل انواع عدسی‌ها و لنزهای بینایی، رتیکل‌های نجومی و لنز انواع دوربین است. این شرکت همچنین سازنده‌ی دستگاه‌های طراحی و ساخت چنین محصولاتی است. از محصولات زایس همچنین در تولید قطعات وسایل نقلیه بزرگ مانند هواپیما و قطار و کوچک نظیر اتومبیل‌ها استفاده می‌شود.

ویژگی عدسی‌های زایس

چرا محصولات اپتیک زایس به چنین شهرت جهانی رسیده‌اند؟ با بیش از یک قرن تجربه، این حق عدسی زایس است که در صدر بهترین عدسی‌های جهان باشد. عدسی زایس سه ویژگی مهم محصولات اپتیک را دارا است. یعنی کیفیت دید بسیار بالا و زیبایی ظاهری را با سبکی وزن تلفیق کرده است.

به چه علت عدسی زایس از ویژگی‌های ممتاز بهره‌مند است؟ این ویژگی‌ها مرهون کاربرد مواد خام باکیفیت و استاندارد در کنار تکنولوژی‌های دقیق و پیشرفته در ساخت عدسی‌های زایس است. این کمپانی، تولیدکننده‌ی برتر در جهان شناخته شده است. تمامی خطوط تولید زایس، نشان CE و برخورداری از گواهینامه‌ی ISO 9001 را نشان می‌دهند که گویای فراتر رفتن زایس از حد استاندارد اجباری است.

گارانتی عدسی زایس

گارانتی خوب و متناسب با محصول، ویژگی جدانشدنی از هر برند معتبر و مشهور جهانی است. گارانتی عدسی‌های زایس موجود در بازار ایران را شرح می‌دهیم. زمان محاسبه‌ی گارانتی از تاریخ صدور فاکتور است.

        سه سال گارانتی پوشش برای عدسی های لوتوتک

        پنج سال گارانتی پوشش برای عدسی های دارای پوشش دوراویژن پلاتینیوم

        گارانتی شکست مادام العمر برای عدسی های دارای ضریب شکست 1/6

محصولات اپتیک زایس

از ویژگی‌های تمام برندهای معتبر جهانی همانند زایس، به‌روز بودن و توجه به نیازهای هر زمان است. بر این اساس انواع عدسی زایس بسیار متعدد و هریک پاسخ‌گوی نیازهای خاصی است.

عدسی های تدریجی

این عدسی‌ها به نوبه‌ی خود به چند نوع تقسیم می‌شوند:

        کلاسیک

        پیور

        پلاس

        سوپر

        انحصاری

عدسی فوتوفیوژن

این محصول زایس،  نسل جدید عدسی‌های خود‌رنگ‌پذیر (فوتوکرومیک) است. این عدسی با سرعت بیشتری (در حدود بیست درصد سریع‌تر) زیر نور شدید رنگ می‌پذیرد و به همان سرعت نیز در فضای داخلی شفاف می‌شود. همچنین محافظت صددرصدی در برابر اشعه‌ی فرابنفش دارد.

عدسی رنگی

یکی از انواع عدسی زایس، عدسی رنگی است که به نوبه‌ی خود در دسته‌های ذیل تقسیم می‌شود:

        رنگ ثابت

        رنگ اسکای لت

        رنگ تدریجی

        رنگ پلاریزه

این عدسی‌های رنگی نیز محافظت کامل در برابر اشعه UV دارند.

عدسی های بلوکات و بلوکنترل

عدسی های ضد نور آبی می‌توانند چشم را در برابر نور آبی موجود در محیط و تابیده از دستگاه‌های دیجیتال محافظت کنند.

عدسی های ویژه محیط کار

با توجه به شرایط شغلی بیشتر افراد در دوران معاصر، نیاز به بهبود دید نزدیک و متوسط بیشتر است. عدسی‌های زایس که مخصوص محیط کار طراحی شده‌اند، به ما در بهبود این سطح دید کمک می‌کنند. این عدسی‌ها نیز خود در سه دسته قرار می‌گیرند:

        اتاق کار

        میز کار

        مطالعه

عدسی دیجیتال

یکی از عدسی‌های جدید زایس، عدسی دیجیتال است که برای رده سنی جوان (بین 25 تا 45 سال) طراحی شده است. این عدسی ویژه‌ی افرادی است که مدام از دستگاه‌های دیجیتال استفاده می‌کنند و ممکن است در دید نزدیک دچار مشکل شوند یا تناوب دید در فاصله‌ی دور و نزدیک برای آنان دشواری ایجاد کند. در ضمن علاقه‌ای به استفاده از عدسی تدریجی نیز ندارند. این عدسی‌ها انتقال سریع از دید دور به نزدیک و نیز دید دور بدون اعوجاج را فراهم می‌کنند.

عدسی ورزشی (اسپرت)

در این عدسی‌ها انحنا، ابعاد و موقعیت قرارگیری فریم روی صورت بهینه شده است. از آن‌جا که عدسی‌های ورزشی باید انحناهای خاصی داشته باشند، این اصلاح با هدف کاهش خطاهای بینایی صورت گرفته است.

عدسی های آفتابی زایس

عینک آفتابی باید برای شما یک عینک روزمره تلقی شود و نیازهای بینایی و سبک زندگی شما در آن لحاظ شده باشد. مهم‌ترین معیار کیفیت یک عینک آفتابی، محافظت صددرصدی در برابر اشعه UV است که عدسی‌های زایس از آن برخوردارند. شدت رنگ عدسی‌ آفتابی زایس مطابق استانداردها است و در دید رنگ اختلال ایجاد نمی‌کند. همچنین سطح آن‌ها یکنواخت است و این نشان مرغوبیت آن‌ها است.

 

فروشگاه اینترنتی دکتر عینک
Viewed

محصولاتی که دیدید

Close

مشاهده سریع

خروج

دسته بندی ها

سبد خرید من

خروج

لیست علاقه مندی ها

خروج
Open chat