#شعبه حضوری مون از 10 تا 20 هر روز حتی تعطیلات و جمعه ها _کارگر جنوبی_ شهر فرش_طبقه ۱_واحد ۳۳#

هزینه عمل افتادگی پلک

هزینه عمل افتادگی پلک

عوامل موثر بر هزینه عمل افتادگی پلک

هزینه عمل افتادگی پلک، وابسته به عوامل مختلفی است که در اینجا نگاهی گذارا به آن‌ها می‌اندازیم. نوع تکنیک و نوع عمل صورت گرفته، از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار روی قیمت نهایی این عمل است. صرفه نظر از این که این عمل به چه دلیلی صورت می‌گیرد، این روش‌ها با هم تفاوت دارند و می‌توانند اختلاف قیمت گاه چشم‌گیری را هم داشته باشند.

مثلا، هزینه جراحی روی پلک بالایی یا پلک پایینی با یکدیگر متفاوت است و بسته به اینکه مشکل بیمار در کدام ناحیه است، تفاوت قیمت رقم خواهد خورد.

البته ممکن است هدف انجام عمل نیز روی قیمت و هزینه نهایی آن تاثیرگذار باشد. در خصوص نوع جراحی باید گفته شود که بر اساس شرایط فرد، ممکن است فردی نیاز به اصلاحات بیشتری روی پلک و چشم خود داشته باشد و باید از متد خاصی برای رفع اشکالات آن استفاده شود.

یکی دیگر از عوامل مهم در تعیین هزینه این عمل جراحی، دستمزد جراح یا هزینه بیمارستان است که در صورت خصوصی و دولتی بودن یا سرشناس بودن پزشک می‌تواند کاملا متفاوت باشد.

البته در این مورد نباید از نقش هزینه‌های جانبی مانند داروها و آزمایشات مختلف به سادگی گذشت.

هزینه عمل افتادگی پلک - دکترعینک

عمل افتادگی پلک چشم مخصوص چه کسانی است؟

قبل از اینکه به بررسی دقیق میزان هزینه این عمل که به نوعی عمل زیبایی نیز به حساب می‌آید، بپردازیم در خصوص جراحی و دلیل انجام آن کمی صحبت خواهیم کرد.

در کل این عمل جراحی برای افراد بالای ۳۰ سال توصیه می‌شود، اما گاه برخی به دلیل شرایطی مانند بیماری های ارثی، مجبور به عمل زودهنگام می‌شوند. در برخی از افراد، شیار پلک بالا به صورت کامل و صحیح تشکیل نشده است و آن‌ها نیز کاندیدای مناسب این عمل هستند.

همچنین ممکن است به منظور زیباسازی و جوان‌سازی پوست و همچنین رفع شلی پلک، این عمل جراحی روی افراد مختلف صورت بگیرد.

در کل افراد دارای چین و چروک‌های مختلف روی پلک، دارای چربی اضافی روی پلک بالایی، افراد دارای پف زیر چشم، افرادی که پلک پایینی آن‌ها افتاده باشد، افرادی که زیر چشمشان پوست اضافه باشد و افرادی که مشکلات حاد مربوط به چشم دارند، از کاندیداهای اصلی برای این عمل به شمار می‌روند.

در واقع هدف از انجام این عمل آن است که تمامی این مشکلات را به شکلی مطلوب و مناسب درمان کرد که هم متقاضی از لحاظ بینایی و مشکلات چشمی در وضع خوبی قرار بگیرد و هم زیبایی به چشمان او برگردد.

عمل افتادگی پلک چگونه صورت می‌گیرد؟

حال در خصوص نحوه انجام این عمل نیز کمی صحبت می‌کنیم. بعد از تایید شدن فرد توسط پزشک به جهت جراحی افتادگی پلک، فرد باید خود را آماده این عمل کند.

این عمل در کل به صورت عمده به شکل سرپایی صورت می‌گیرد و نیازی به بیهوشی هم نیست. همچنین با توجه به شرایط متقاضی ممکن است ترکیبی از عمل‌های جراحی دیگر نیز برای رفع مشکلات او صورت بگیرد.

بعد از بی‌حسی موضعی، این عمل جراحی شروع خواهد شد. مدت زمان عمل، ممکن است بین ۱ تا ۲ ساعت متغیر باشد. این مدت زمان بستگی به نوع عمل جراحی دارد و اگر هم پلک بالا و هم پایین یا هر دو چشم نیاز به اصلاح داشته باشند، قطعا زمان جراحی نیز بیشتر خواهد بود.

پس از عمل جراحی نیز پزشکان توصیه می‌کنند که فرد یک الی دو هفته در منزل استراحت کند.

هزینه دقیق جراحی افتادگی پلک

اما اگر می‌خواهید عمل مربوط به پلک‌ها را انجام دهید، قطعا هزینه آن برای شما مهم است. در ابتدای مطلب عوامل موثر روی تعیین قیمت را مورد بررسی قرار دادیم. حال به بیان دقیق هزینه عمل افتادگی پلک خواهیم پرداخت.

به طور کلی هزینه این عمل طبق آخرین نرخ‌های مصوب، برای پلک بالا ۴۵ میلیون ریال و برای پلک پایین نیز ۵۸ میلیون ریال برآورد شده است. البته همانطور که گفته شد، بسته به شرایط متقاضی و البته محل مراجعه، قیمت ممکن است دستخوش تغییراتی شود. بنابراین بهتر است قبل از اقدام و آماده شدن برای جراحی، تمامی هزینه‌ها را به صورت دقیق تعیین کنید و سپس به سراغ نهایی کردن آن بروید.

هزینه عمل افتادگی پلک - دکترعینک

کلام پایانی

در این مطلب سعی کردیم در خصوص عمل افتادگی پلک و البته هزینه عمل افتادگی پلک مطالب مناسبی را ارائه کنیم که افرادی که به دنبال این نوع عمل جراحی هستند، دید بهتری به خصوص در مورد هزینه‌های آن داشته باشند.

در کل توصیه می‌کنیم پیش از هر اقدامی، ابتدا با پزشکی متخصص مشورت کرده و سپس تمامی هزینه‌ها را مورد بررسی قرار دهید.

سوالات متداول

۱-هزینه عمل افتادگی چشم به چه عواملی بستگی دارد؟

این هزینه ممکن است به نوع عمل، شدت اصلاح مورد نیاز و این که در کدام سمت پلک انجام می‌گیرد، بستگی داشته باشد. همچنین هزینه‌های جانبی و نوع بیمارستان و جراح نیز در تعیین هزینه موثر هستند.

۲-چه کسانی کاندیدای خوبی برای عمل افتادگی پلک هستند؟

در کل افرادی که مشکلاتی نظیر چین و چروک‌های فراوان در پلک، بافت چربی اضافی یا پایین‌تر بودن پلک دارند، می‌توانند گزینه خوبی برای این عمل جراحی به حساب بیایند.

۳-طبق آخرین مصوبه هزینه عمل افتادگی پلک چقدر است؟

این هزینه برای پلک بالایی ۴۵ میلیون ریال و برای پلک پایینی ۵۸ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

پست های اخیر

تا کنون نظری در این باره ثبت نشده.

    پیامی بگذارید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند

    سرعت کند است !

    برای داشتن تجربه وبگردی بهتر ، در صورتی که از VPN استفاده میکنید، آنرا خاموش کنید.