#شعبه حضوری مون از 12 تا 20 هر روز حتی تعطیلات و جمعه ها _کارگر جنوبی_ شهر فرش_طبقه ۱_واحد ۳۳#

خرید عینک آفتابی برای کودکان

انتخاب رنگ عدسی عینک آفتابی کودکان

تا زمانی که اپتومتریست تایید نماید که عدسی ها 100 درصد اشعه UV را جذب می کنند، انتخاب رنگ و میزان تیرگی، موضوعی شخصی است. یکی از گزینه ها، عینک با عدسی فتوکرومیک است که در داخل اتاق، روشن و به طور خودکار در نور خورشید، تیره می شود.

سطح محافظت عینک آفتابی نسبت به اشعه UV، هیچ ارتباطی با رنگ عدسی ندارد

 برای کودکانی که نیازمند اصلاح دید اند و باید عینک بزنند؛ عدسی فتوکرومیک میتواند جایگزین مناسب عینک آفتابی باشد. عدسی فتوکرومیک در انواع مواد و رنگ های مختلف موجود است. طبق ویژگی ذاتی؛ تمام عدسی های فتوکرومیک 100 درصد اشعهUV را مسدود می کنند. عدسی فتوکرومیک از چشم در برابر نور آبی محافظت می کند. (عدسی که نور آبی را جذب کند UV420 می باشد و همان عینک کامپیوتر است.)

عینک آفتابی کودکان

خرید عینک آفتابی کودکان 

عینک آفتابی کودکان را می توان از جاهای مختلف خریداری کرد، از جمله مطب های اپتومتری،عینک فروشی های معتبر وفروشگاه های آنلاین مورد اطمینان. در سایت دکترعینک مدل های مختلفی وجود دارد که شما میتوانید متناسب با کودک خود بهترین انتخاب را داشته باشید. همچنین، عدسی های پلی کربنات یا دیگر مواد نشکن مانند ترایوکس را برای ترکیب راحتی و مقاومت در برابر ضربه در نظر داشته باشید. در نهایت، قبل از خرید عینک آفتابی برای کودکان، اطلاعات تخصصی مربوط به محصول و تضمین رضایت را بررسی کنید.

لوازم جانبی را فراموش نکنید

در طول انتخاب و تست عینک آفتابی کودک خود، مشاور آگاه شما باید مزایای عینک آفتابی و نحوه مراقبت از آنها را توضیح دهد. معمولا مشاور؛ دستمال و اسپری تمیز کننده و موارد حفاظتی از عینک های آفتابی در هنگامی که استفاده نمی شود، را ارائه میدهد. بند های عینک نیز ایده خوبی هستند. اینها را می توان به دسته عینک آفتابی متصل کرد، به طوری که هنگام برداشتن (یا افتادن)، عینک آفتابی آسیب نبیند.

عینک آفتابی

حتما معاینه کنید بعد خرید کنید!

قبل از خرید عینک آفتابی برای کودکان،معاینه چشم توسط یک اپتومتریست امری ضروری است.

نکته کلینیکی۱: برای کودکانی که در آخرین معاینه خود از نظر بینایی کاملا سالم بوده اند تا حداکثر دو ماه میتوان بدون معاینه مجدد عینک آفتابی خرید.

شرایط چشم های کودکان ممکن است در طول سال های مدرسه به سرعت تغییر کنند و داشتن نسخه وارایه آن اولین گام برای کمک به کودک شما است.

نکته کلینیکی۲: برای کودکانی که عیب انکساری دارند معاینه ی ۶ ماه یکبار ضروری است.بهترین اوقات از نظر ما شهریور ماه (به دلیل رفتن به مهدکودک یا مدرسه) و همچنین اسفند ماه می باشد.

عدسی

پست های اخیر

تا کنون نظری در این باره ثبت نشده.

    پیامی بگذارید

    آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی مشخص شده اند

    سرعت کند است !

    برای داشتن تجربه وبگردی بهتر ، در صورتی که از VPN استفاده میکنید، آنرا خاموش کنید.